Njoftime

Alarmues Bluetooth kundër humbjes

L500

Pajtohet me të gjitha pajisjet që kanë sistem Apple dhe sistemim Andriod me Bluetooth 4.0
Do të fiket automatikisht kur nuk përdoret për një kohë të gjatë.

Description

Pajisja ju mundëson të gjeni ku ndodhet celulari ose e kundërta.
Gjithashtu mund të aktivizoni kamerën dhe mikrofonin nga larg me anë të pajisjes.

1 Version Bluetooth: Bluetooth 4.0 me energji të ulët
2 Pajtohet me të gjitha pajisjet që kanë sistem Apple dhe sistemim Andriod me Bluetooth 4.0
3,0 Smartphone (versioni Andriod 4.3 dhe version i lartësuar)
4 Distanca e punës: Rreth 75 hapa (pa pengesë)
5 I përshtatshëm për: Kuletë, makinë, fëmijë, kafshë shtëpiake, çanta, valixhe apo sende të tjera.
6 Bateri: CR2032 Lithium Bateri (Përfshihet dhe një bateri CR2032 në blerje)
7 Koha e gatishmërisë: 6 muaj
8 Pesha Neto: 9 gram
9 Certifikata: ROHS
10 Emri i Aplikacionit: iTracing (Pa pagesë)
11 Lidhen deri në 10 njësi iTag
12 Gjuha e aplikacionit: Anglisht, Kinezisht, Frëngjisht, Spanjisht

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alarmues Bluetooth kundër humbjes”